dise+pgnig+igg-01.png

logo 360 2019

PARTNER GŁÓWNY KONFERENCJI
PARTNER MERYTORYCZNY KONFERENCJI
BRANŻOWY PARTNER KONFERENCJI
PARTNERAMI XXI KONFERENCJI GAZTERM BYLI
SPONSORAMI XXI KONFERENCJI GAZTERM BYLI
PATRONI MEDIALNI

Szanowni Państwo,

Przed nami kolejna, 22 edycja Konferencji GAZTERM.Konferencji, która na stałe wpisała się już w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży energetycznej.Odbędzie się ona w dniach 06-09.05.2019r. w Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach.Utrzymując międzynarodowy charakter Konferencji GAZTERM chcemy w 2019 roku zwrócić szczególna uwagę na problematykę gazowniczą w basenie Morza Bałtyckiego. Uważamy bowiem, że region ten ma w sobie ogromny  potencjał współpracy, szczególnie pomiędzy państwami znajdującymi się na jego północnych i południowych wybrzeżach.
W związku z tym wiodącym tematem Konferencji będzie:

„Bałtycki Szczyt Gazowy. Integracja rynków gazu w regionie bałtyckim”

Do udziału w którym zaprosilśmy przedstawicieli rządów państw i firm gazowniczych z regionu bałtyckiego. W takim gronie chcemy przedyskutować  kierunki i perspektywy integracji rynków gazu w tym regionie.W długoletniej historii Konferencji GAZTERM poruszaliśmy zawsze najważniejsze i bieżące kwestie związane z polskim rynkiem gazu, dlatego też w drugim dniu Konferencji omówimy zagadnienie dotyczące tematu:

„ Przyszłość polskiego rynku gazu – infrastruktura, ceny, wolumeny”

Z tego względu jako organizatorzy już teraz zapraszamy  Państwa do rejestracji na wydarzenie. Udział gwarantuje możliwość zabrania głosu w kluczowej debacie na temat przyszłości polskiego i europejskiego rynku gazu, a także na zaistnienie w mediach, które jak co roku objęły nasze wydarzenie patronatem. To także szansa na kuluarowe rozmowy biznesowe i niezapomniane wrażenia z imprez towarzyszących Konferencji GAZTERM 2019.

Rejestracji swojego udziału możecie Państwo dokonać za pomocą formularza zgłoszenia znajdującego się w zakładce: UCZESTNICTWO

Zapraszamy do udziału w Konferencji GAZTERM 2019!

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNER MEDIALNY
cire
STRATEGICZNY PARTNER MEDIALNY
logobiznesalert-2.jpg
ORGANIZATOR


70-332 Szczecin, Al. Piastów 69/5, tel. 91 485 17 10, fax: 91 485 17 17, tel.kom.: 607 220 470, 602 365 879, e-mail: gazterm@gazterm.pl